Erilised kingilahendused

Mitmeks tähtpäevaks oleme kingiideed juba välja töötanud. Ammuta siit inspiratsiooni või räägi meile oma sündmusest ja pakume sulle välja täiesti uudse idee.

Erilised kingi-
lahendused

Mitmeks tähtpäevaks oleme kingiideed juba välja töötanud. Ammuta siit inspiratsiooni või räägi meile oma sündmusest ja pakume sulle välja täiesti uudse idee.

Päevahullutaja

SÜNNIPÄEVAKINGITUS

Mõni armastab tööl tähistada suure mürtsu ja lookas lauaga. Teine jälle üritab eestlasliku tagasihoidlikkusega päeva kuidagi üle elada. Kogemus näitab, et mõnusalt läbimõeldud kingi üle rõõmustavad nad ühtmoodi siiralt.

Sünnipäevakingitus
Esimese tööpäeva kingitus | Hüge

Alustaja stardiabi

ESIMESE TÖÖPÄEVA KINGITUS

Tead küll seda ebakindlust, kui lähed uude kohta ja seal kedagi ei tunne. Naljadest aru ei saa, lõunale keegi ei kutsu… Küll on hea ja soe tunne, kui laual on midagi, mis kohe suunurgad üles veab. Keegi on uustulnukale juba mõelnud!

Kõige suurem aitäh

VIIMASE TÖÖPÄEVA KINGITUS

Armsa töötaja viimane tööpäev on alati emotsioonidest pungil. Tunne, mille ta sellest kaasa võtab, jääb alatiseks mälestustesse. Sinu võimuses on teha päev meeldivaks sügavat tänu väljendava kingitusega, mis näitab, et ta oli hinnatud tiimiliige.

Kõige suurem aitäh
Töise tähtpäeva kingitus | Hüge

Tööjuubeldaja

TÖISE TÄHTPÄEVA KINGITUS

Töise aastapäeva puhul pole erilised tänuavaldused kohustuslikud. Seda suurem on üllatus või lausa meeleliigutus, kui platsi ilmub kavala naeratusega ülemus, näpu vahel ilusasti pakitud kink. Võid uskuda – selline žest jääb meelde.

Pühademurdja

FIRMA-JÕULUKINGITUSED

Lahedaid jõulukinke saab enamasti elukaaslaselt, laste puhul emalt-isalt. Firmakingile erilisi ootusi ei seatagi. Sina saad oma partnereid, töötajaid, kliente üllatada täiesti iselaadi kingipakiga.

Pühademurdja
Katsikukingitus poisile | Hüge

Uue elu algus

KATSIKUKINGITUS

Lapse saamine on elu olulisim sündmus. Luba värskel vanemal end maailma nabana tunda ja üllata teda kingiga, kus on midagi talle ja midagi ka pisibeebile. Võibolla osutub just sinu kingitud kaisulelu absoluutseks lemmikuks, mida hoitakse alles aastakümneid.

Tänuüllatus

TÄNUAVALDUSKINGITUS

Aitäh, et tulid. Aitäh, et oled. Aitäh, et pingutasid. Nii lihtsad sõnad, aga hoopis mõjusamad, kui neid saadab stiilselt pakendatud kingitus. Näita, et ta läheb korda – olgu vastaspooleks koostööpartner, konverentsikülastaja või töötaja, kes nägi ekstra vaeva.

Tänuüllatus

Oled valmis tellima?